Poszukujemy (nr certyfikatu 10697) doświadczonych pracowników na różne stanowiska w branży przemysłowej oraz budowlanej. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem w holenderskiej firmie z mocną i stabilną sytuacją na rynku. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: MONTER KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH.

 Zakres obowiązków:

  • wykonanie i przygotowanie kanałów wentylacyjnych do montażu
  • montaż kanałów wentylacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie na w.w stanowisku min.5 lat
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • wymagany certyfikat bezpieczeństwa VCA lub SCC
  • wymagana znajomość czytania rys.technicznego
  • umiejętność samodzielnego budowania rusztowań
  • dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • własne narzędzia

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, pracę w międzynarodowej firmie, praca od zaraz, wyłącznie legalne zatrudnienie. Od kandydatów nie pobieramy żadnych opłat i prowizji !!! Bliższe informacje pod nr tel: +48508911673.
Dołącz komunikat o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".