Agencja zatrudnienia NATALUX ( Nr Certyfikatu 10697) poszukuje dla partnera w Norwegii doświadczonych pracowników na różne stanowiska w branży przemysłowej. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u naszego klienta. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MIG-MAG.

Zakres obowiązków:

  • spawanie czarnej stali metodą MIG-MAG
  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • doświadczenie na w.w stanowisku min.5 lat
  • wymagany certyfikat spawalniczy 131,135,136
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, pracę w międzynarodowej firmie, praca od zaraz, wyłącznie legalne zatrudnienie. Od kandydatów nie pobieramy żadnych opłat i prowizji !!!
Dołącz komunikat o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".