Firma GRB z siedzibą w Myszkowie, woj.śląskie, obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko TYNKARZ MASZYNOWY.

 Zakres obowiązków:

  • wykonywanie tynków maszynowych za pomocą agregatu tynkarskiego
  • nakładanie tynków gipsowych
  • nakładanie tynków cementowo-wapiennych

Wymagania:

  • umiejętność nakładania tynków gipsowych
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku min.3 lata
  • umiejętność nakładania tynków cementowo-wapiennych
  • umiejętność zacierania
  • dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

Oferujemy pracę w stabilnej firmie, całoroczne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie. Bliższych informacji udzielimy pod nr telefonu: 606 271 793.
Dołącz komunikat o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".